Aktywność fizyczna a Garmin Forerunner 255 Tidal Blue

W dobie postępu cyfrowego i ciągle zmieniających się smartfonów zegarek na rękę stał się nieco… zbędny. Dlaczego potrzebujesz czegoś, co powie Ci, kiedy Twój telefon jest w pełni sprawny? Jednak wraz z ewolucją telefonów i dodaniem konkurencji, zegarki ewoluowały do tego stopnia, że obecnie są smartwatchami, które dorównują inteligencją smartfonom.Aby odpowiedzieć na pytanie „Czy powinienem kupić smartwatch jak Garmin Forerunner 255 Tidal Blue?”, przyjrzymy się, co oznacza użytkowanie smartwatcha dla dzisiejszego pokolenia

Dlaczego warto kupić smartwatcha?

Garmin Forerunner 255 Tidal Blue niebieskiGarmin Forerunner 255 Tidal Blue

Co robią nowoczesne zegarki? Oczywiście pokazują czas. Ta funkcja nigdy nie wyjdzie z mody i chociaż jest najbardziej podstawowa smartwatcha, to bynajmniej nie jest najciekawsza. Smartwatch może pełnić funkcję urządzenia śledzącego GPS — od informowania Cię, gdzie jesteś, po śledzenie wędrówek i biegów, kończąc na monitorowaniu ruchu dziecka czy zwierzaka. Zegarki dedykowane dla osób aktywnych fizycznie mają dodatkowe aplikacje, które pozwalają monitorować przebieg treningu a także uzyskać szczegółowe informacje o ogólnym stanie zdrowia, odpoczynku i wydajności treningu dzięki statusowi zmienności tętna podczas snu.

Modny i funkcjonalny zegarek Garmin Forerunner 255 Tidal Blue

Jednym z topowych zegarków dla osób aktywnych fizycznie jest model Garmin Forerunner 255 Tidal Blue, który dostępny jest w sklepie online eAzymut. Dlaczego powinniśmy zwrócić na niego uwagę? Ze względu na wbudowane aplikacje sportowe oraz funkcję porannego raportu, o której więcej przeczytasz na oficjalnej stronie eAzymut.